Jak můžete pomoci kočičkám?

Jak můžete pomoci kočičkám?


Materiálně...

 • Stelivo:

Nejvíce se nám osvědčilo stelivo Benek Levandule Super Compact . Také používáme dřevěné peletky, čisté bílé. A pro karanténu se nejvíce osvědčilo stelivo Asan

 • Krmivo

Krmivo oceníme jakékoliv, pokud je možno, využíváme granule převážně bez obilovin, případně střední třídu, např. Brit a výše.

Konzervované krmivo nebo kapsičky snědí naše kočičky téměř všechno a je to u nás nedostatkové zboží. Při plném stavu je to až 6 kg mokrého krmiva denně ☺

 • Deky a Pelíšky

Do karanténních boxů využíváme mimo jiné i deky, povlečení, prostěradla.

Důležitá je jejich velikost. Využijeme cokoliv o minimálních rozměrech 60*90 cm.

Menší povlaky (např. na polštáře) u nás většinou nemají využití.

Stejně tak froté materiály, péřové materiály nebo velké peřiny, kde se kočičkám zachytávají drápky, nejsme schopni využít.

Polštáře, textil, pelíšky, případně výplňový materiál l ušití pelíšků ale oceníme☺

 • Drogerie a zdravotnický a úklidový materiál

Veškerá drogerie je vítána, ať už prostředky na úklid, čističe na podlahy, papírové utěrky, toaletní papír na větších rolích, rukavice, hadry, smetáčky, lopatky, košťata (ne přírodní), mýdla, desinfekce a jiné.

 • Potřeby pro zvířata

Cokoliv pro naše chlupáčky je vítáno. Od škrabadla, přes vitamíny, až po plyšovou myšku ☺

 • Věci do aukcí a bazárků či pro e-shop

Snažíme se co nejčastěji pořádat charitativní akce na pokrytí veterinární péče, provozu či k nákupům potřebných věcí a krmiva. Každá věc je ceněna zlatem, ať už jde o přebytky z domácnosti, hezké věci, které neužijete nebo hand-made výrobky.Finančně...

 • Staňte se patronem kavárny

Klikněte na tlačítko a nastavte si trvalý příkaz na pomoc kočičkám. Zároveň přidejte fotku sebe nebo svého mazlíčka, kterou upravíme a zveřejníme v albu našich patronů.

 • Virtuální adopcí

Chcete kočičku, ale nemůžete si ji vzít domů? Adoptujte virtuálně ☺

Virtuální adopci najdete u každé kočičky v albu. Zároveň Vám bude Vaše kočička posílat fotky a sem tam nadrápe jak se má ☺ Můžete tak sledovat osud Svojí kočičky, dokud nenajde svůj domov.

 • Příspěvkem do kočičí misky nebo příspěvkem na plánované veterinární zákroky

Každá kočička v našich albech má svoji mističku a je tak možno jí poslat pár korunek na péči.

Každá kočička v karanténě má na své stránce plánovanou veterinární péči, případně léčení nebo diety a léky. Takové kočičce můžete přispět přímo na to, co chcete a jako poděkování napíšeme Vaše jméno k výkonům, které podstoupila.

 • Příspěvkem přímo na uhrazení faktury

Pokud chcete přispět přímo na určitou fakturu, například veterináři, za krmivo. Napište nám, i takto je možné pomoci a směřovat finance přímo k vydavateli faktury, případně po domluvě uděláme objednávku ( u krmiva apod. ) společně ☺

 • Účastí v online aukcích a přímo v kavárně

Na facebook najdete skupinu Toulavý aukční koutek, kde pořádáme aukce různých věcí, od oblečení, přes Hand made výrobky, po autorské obrazy. Velmi často se jedná o věci nové a o různé dárky, které tak udělají radost třikrát - Vám, obdarovanému i kočičkám.


A nezapomeňte se stavit i u nás ☺ Zahrát si dračí doupě, nebo jinou z akcí u nás a dát si dobrou kávičku a něco dobrého ☺


Fyzicky...

Vítáme dobrovolníky pro péči o zvířata, úklid a mazlení, stejně jako dobrovolníky pro práci za barem nebo pomoci s opravami.

Dobrovolničit není žádný med a realita je na hony vzdálená většině snů.

Zažijete ale spoustu legrace a tragikomických situací.

Navíc nám tím moc pomůžete a ulevíte☺

Nebojíte se? Tak napište nebo se stavte.