Podívejte se, jak vypadal.
Podvýživa, dehydratace, zamoření parazity. To nejhorší, otevřená rána na krku, bez kůže, napadena larvami, o velikosti 6 X 8 cm. Vzhledem k parazitům a očividnému předchozímu krvácení neměl kocourek téměř žádné červené krvinky, rána byla starší, takže samozřejmě zanícená. Pohled a zápach to byl strašný kocourek a navíc vyšel na testech FIV pozitivní.
Prý je to divočák, ale vypadalo, že se mu po ošetření ulevilo a boj je to poslední o co stojí a tak místo zubů a drápů nás po probuzení z narkózy čekaly jen pusinky a vrkání.
A to mu vlastně zůstalo. Jako každý starší, sebevědomý kocour nám umí dát rázně najevo, když s něčím nesouhlasí...ale pusinku nikdy neodmítne :)




