Animal Store krmí naše kočičky

77753_2b8b1

 

 

Animal Store , to jsou nejen naši přátelé a oprora, ale i poradci a sponzoři v oblasti výživy našich miláčků.

Děkujeme za plná bříška našich kočiček. A dámské části Animal Store:) za luxusní dortíky a dobroty, které u nás můžete také jednou za čas ochutnat

Krmiva a doplňky od firmy Biofood (pro kočky i pejsky), kterým věříme můžete u nás v kavárně zakoupit ( a je jedno jestli pro útulek jako dar nebo svoje miláčky)

Kdo vlastně jsou?

Animalstore.cz je nové moderní distribuční centrum, které se zabývá poradenstvím a prodejem špičkových produktů v oblasti výživy pro psy a kočky. Naším cílem není prodávat za každou cenu tisíce produktů, prodáváme pouze věci, kterým sami věříme a máme je odzkoušené na svých zvířatech. Náš etický kodex a naše hodnoty jsou odlišné od hodnot velkovýrobců, nabízíme férové zboží a služby za férové peníze. Vážíme si všech chovatelů a majitelů zvířat, kteří svému mazlíčkovi chtějí dopřát to nejlepší a i my se snažíme pro Vás najít a vymýšlet zajímavé akce. Navíc - každý zákazník, který od nás nakupuje od nás dostává výživové poradenství zdarma. Naučíme Vás krmit s Royal Caninem, s Biofoodem či Grand Vitalem. Ukážeme Vám, jak Vašemu zvířátku pomoci využít krmiva ještě lépe.

Stránky věnované našemu oblíbenému krmivu Biofood

Cat-maniaci v akci

Cm1-1024x419

CAT-MANIA je naprosto unikátní komunita na facebooku, která sdružuje milovníky, majitele a chovatele koček. Jedná se o vůbec první skupinu, která přišla s vizí šířit osvětu v oblasti zdravého a zodpovědného chovu koček.

Děkujeme všem maniakům za podporu a propagaci naší práce.

Svými charitativními projekty a akcemi, které CAT-MANIA pořádá pro neziskové organizace, se snaží  řešit také kritickou situaci přemnožených a častokrát zbídačených koček v ČR.

Cat-Mania vede úžasnou akci DVACKA ZA DVACKU

Trocha-cisel2

Kočičí kavárna Pelíšek

Logo-pelisek

PRVNÍ UMÍSŤOVACÍ KOČIČÍ KAVÁRNA V ČESKÉ REPUBLICE

Pelíšek první umisťovací kočičí kavárna v Brně - útulné místo v centru Brna vytvořené s láskou pro kočičky a lidi. Všechny kočičky u nás v kavárně pochází z útulku a čekají tu na svůj skvělý stálý domov. Chceme u nás spojit dohromady dvě skvělé věci - příjemnou kavárnu a adopci koček. 
Avšak přijdou si u nás na své i ti, kteří momentálně kočičku adoptovat neplánují, ale mají rádi výběrovou kávu, vrnící miláčky a pohodovou atmosféru.

Děkujeme Kačce a Michalovi, že s námi sdíleli jejich myšlenku a pomohli nám tak uskutečnit druhou umísťovací kavárnu.

Máte do Kroměříže daleko? Tak nakoukněte do Pelíšku!

Studio Relax therapy

14670818_1178517388874785_8622008373359091357_n

 

Masážní studio v Hradci Králové

Moje dcerenka, nadšenec do zvířat si splnila svůj sen a já bych jí ráda malou kapkou přispěla. Sice je to až v Kroměříži, ale to nevadí.))Možná budete mít cestu kolem..Tímto svolávám všechny nadšence do zvířátek, pokud chtějí přispět kočičím pamlskem, stelivem (toho není nikdy dost)..sdílením a propagací, tak za každou kapku pomoci budeme rádi. Pokud budete mít zájem, tak lze zanést ke mě do studia a já to poté doručím na místo.

 

Děkujeme za pomoc :-*

 web

Click and Feed

Clikandfeed